مشاوره و سفارش

خیار :

خیار،  رنگ سبز روشن تا تیره، پوستی نازک، گوشتی بسیار مرطوب با دانه های خوراکی دارد و در سالادها، ساندویچ ها یا آبمیوه ها به کارمی رود.

خیار به دلیل داشتن میزان قابل توجهی پتاسیم برای کنترل فشار خون توصیه می شود البته بدون اضافه کردن نمک.

خیار دارای ویتامین K است که در جلوگیری از رشد سلول های سرطانی موثر است.

آب خیار برای بیماران مبتلا به آرتروز و نقرس مفید است و اگزما را التیام می بخشد.

سیب درختی :

ایران به عنوان یکی از قطب های تولید سیب درختی در جهان، هر سال بیش از یک میلیون تن از این میوه به بازارهای مختلف خارجی معرفی می شود. سیب های زرد و قرمز از جمله این سیب ها می باشد که بالاترین میزان حجم برداشت و صادرات را دارا هستند.

سیب درختی دارای ویتامین C، ویتامین K، ویتامین B6 و ریبوفلاوین، پتاسیم، مس، منگنز و منیزیم می باشد همچنین سیب دارای مقادیر زیادی فیبر رژیمی و فلاونوئید هایی مانند کورستین، اپیکاتچین و فلوریدین می باشد.

کیوی :

کیوی جز میوه های تولید و برداشت شده دو استان گیلان و مازندران با نام کیوی هایوارد معرف بازار شده است که خواهان بسیار بالایی در بازارهای خارجی خصوصا روسیه و هند دارد. زمان برداشت این محصول که از اواخر شهریور شروع می شود، هر سال بیش از ۲میلیون تن است که با بسته بندی های مختلف سبدی و کارتنی با اوزان ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی انجام می شود.

 سرشار از مواد مغذی، مانند، ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین ب 6، کلسیم، آهن و منیزیم است که برای سلامتی بسیار مفید هستند

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
فلفل دلمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انبه -سفارشیموجودتماس بگیرید
موز-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود در ایران و کشور هند توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات کشاورزی بردارد. این شرکت در حال حاضر با همکاری اغلب باغداران و کشاورزان داخلی همکاری مشارکتی قابل توجهی در حوزه صادرات داشته است و همینطور با راه اندازی دفتر نمایندگی در کشور هند توانسته است فرایند صادرات برخی از محصولات را به سهولت برساند و در مقابل با واردات انبوه انواع میوه های استوایی، بازار داخلی را ساپورت نماید.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید