مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی صادراتی تنکابن | خرید اینترنتی انواع کیوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان برداشت کیوی از شمال ایرانکیوی صادراتی تنکابنخرید اینترنتی انواع کیوی
کیوی صادراتی تنکابن

کیوی صادراتی تنکابن از میوه هایی ست که در این شهر با برداشت زیاد همراه است. به همین دلیل در سایتهای اینترنتی برای خرید مشتریان داخلی و خارجی عرضه شده و کیفیت آن مد نظر می باشد.

کیوی صادراتی تنکابن

اگر بخواهیم یکی از بهترین مناطق ایران را به منظور کشت انواع میوه نام ببریم، باید به خطه سرسبز شمال اشاره نمود. در این مناطق کشاورزان زیادی را می توان دید که بر روی انواع میوه سرمایه گذاری نموده و تولیدات باکیفیت را راهی بازار می کنند.

کیوی یکی از میوه هایی ست که تولید ان در شمال ایران مهم بوده و سرمایه گذاری ویژه ای در این خصوص صورت گرفته است. به همین دلیل انواع مختلف آن برداشت و با کیفیت عالی به بازار عرضه می شود. به طوری که شرکت های تخصصی و بزرگ به منظور فروش مستقیم کیوی در داخل و خارج از کشور تلاش می کنند.

کیوی صادراتی تنکابن

میزان برداشت کیوی از شمال ایران

سطح زیر کشت میوه کیوی در شمال ایران زیاد بوده و باغات زیادی به این محصول تخصیص داده شده است. به این ترتیب سالیانه مقادیر زیادی از کیوی شمال برداشت و به بازارهای مختلف عرضه می شود.

ایران در حال حاضر در چهارمین کشور تولید کننده کیوی بوده که مقادیر قابل توجهی از این محصول خود را در بازار جهانی عرضه می کند. طیق امارهای رسمی ایران سالانه حدود 220 هزار تن کیوی تولید کرده که البته از رقم انتظار کمتر است. به همین دلیل توجه بیشتری به این میوه در سالهای اخیر شده است.

کیوی صادراتی تنکابن

 

کیوی صادراتی تنکابن

تنکابن یکی از شهرهای مهم در خصوص تولید میوه کیوی است. در این شهر باغات زیادی زیر کشت انواع کیوی بوده و می توان شاهد برداشت میزان قابلت وجهی بود. با توجه به بالا بودن کیفیت کیوی تنکابن، فروش ان در بازار جهانی نیز آسان است.

در حال حاضر بیش 60 هزار تن از کیوی ایران به کشورهای از جمله موارد زیر صادرات می شود:

  • جمهوری آذرباییجان
  • قزاقستان
  • ارمنستان
  • عراق
  • هندوستان
  • امارات متحده عربی
  • قطر

کیوی صادراتی در بسته بندی های مخصوص و با کیفیت مشخص راهی بازار جهانی خواهد شد. به این ترتیب عرضه کننده ها به صورت رقابتی اقدام خواهند کرد.

خرید اینترنتی انواع کیوی

همانطور که می دانید در حال حاضر انواع مختلفی از کیوی برداشت و با هدف فروش در بازار داخلی عرضه می شود. در این میان انتخاب باکیفیت ترین نوع کیوی موضوعی بسیار خوب است. به همین دلیل در چند سال اخیر حجم قابل توجهی از انواع کیوی به بازار عرضه می شود.

خرید اینترنتی کیوی موضوعی بسیار مهم است. به همین دلیل عرضه کننده ها تلاش خود را بکار گرفته تا محصول خود را به بازارهای مختلف دنیا به فروش رسانند. در این میان سایت های اینترنتی کمک قابل توجهی به این شرکتها کرده و محصولات خود را به صورت ویژه ارائه می دهند.

کیوی صادراتی تنکابن

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید