مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی درشت شمال | قیمت روز انواع کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین باغات کیوی در ایرانبرداشت کیوی درشت شمالقیمت روز کیوی صادراتی
کیوی درشت شمال

قیمت روز کیوی درشت شمال را می توان از مراکز مختلف استعلام گرفت. اما مراکز تخصصی و بزرگ می توانند شرایط همکاری خوبی داشته و محصولات صادراتی را با قیمت مشخص راهی بازار کنند.

کیوی درشت شمال

بهترین باغات کیوی در ایران

بهترین باغات کیوی در ایران به صورت انحصاری در اختیار شهرهای شمالی کشور قرار دارد که هر سال میزان قابل توجهی کیوی در این شهر را برداشت و بعد از آماده سازی و بسته بندی روانی بازارهای داخلی و خارجی می گردد

نوار شمالی کشور از آستارا و تالش گرفته تا ساری مستعد پرورش کیوی با کیفیت می باشد که شرایط آب و هوایی مناسب این منطقه باعث شده که کیوی منطقه از شهرت بالایی در بازارهای جهانی برخوردار باشد

روسیه از پرطرفدارترین مشتری این محصول و بعد از آن آذربایجان ارمنستان ازبکستان امارات اوکراین و آمریکا میباشد مازندران به عنوان قطب تولید کیفی مرغوب شناخته شده است به طوری که از ۷ هزار هکتار از زمین‌های منطقه به میزان ۱۹۰ هزار تومان کیوی برداشت می شود.

کیوی درشت شمال

برداشت کیوی درشت شمال

درخت کیوی معمولاً در سه یا چهار سالگی میوه می دهد در ۸ تا ۱۰ سالگی به باروری کامل می رسد زمان برداشت کیوی درست شما از اوایل آذرماه آغاز ولی در آسارا ۱۵ روز زودتر از زمان برداشت می رسد.

برداشت به روش نوین هنوز در این منطقه رایج نشده و کیوی به روش سنتی برداشت می شود به این صورت که ابتدا کیفی های درست چیده می شود و بعد از آن در چین دوم کیوی های کوچک درشت  شده را می چینند.

زمانی که کیوی  را چیدن سریعاً به سردخانه منتقل می‌کنند آن را شستشو و ضدعفونی می کند تا سالم بماند و خراب نشود زمانی که مراحل طی شد کیوی را در بسته بندی های استاندارد و مشتری پسند قرار داده و آماده صادرات به بازارهای خارجی می کند.

کیوی درشت شمال

قیمت روز کیوی صادراتی

بهترین نوع کیوی صادراتی هایوارد را از استان‌های شمالی برداشت کرده آن را در مرحله آماده سازی و بسته بندی برای صادرات به کشورهای پرطرفدار مانند روسیه هند و ترکیه می کنند. قیمت روز کیوی صادراتی معمولاً با توجه به وزن سلامت میوه، کیفیت،نوع بسته بندی آن انجام می پذیرد

شرکت ویتاراد آمادگی تامین کیوی را برای مشتریان خود دارد به این صورت که بعد از فراهم کردن کیوی آن را در بسته بندی با کیفیت و محکم به طوری که تا مقصد هیچ گونه آسیبی نبیند برای مشتری قرار می‌دهد و آماده ارسال می کند. بنابراین با مراجعه به سایت شرکت ویتاراد از قیمت روز کیوی صادراتی میتوانید اطلاعات پیدا کنید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید