مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی قرمز ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت کیوی از باغات ایرانانواع بسته بندی برای کیوی ایرانصادرات کیوی خونی به اروپا
قیمت کیوی قرمز

قیمت کیوی قرمز ایران در سال ۲۰۲۱ بالاترین نرخ را داشته است بطوریکه الان در باغات نواحی مختلف، حدود دو دلار است که نسبت به سال های قبل بالاترین افزایش را داشته است.

این کیوی از نظر مشخصات ظاهری، دارای پوست قهوه ای رنگ است و داخل آن قرمز با دانه های سیاه است که طعم شیرین دارد اما میزان ماندگاری آن پایین تر از کیوی هایوارد طلایی است.

کیوی هایوارد طلایی هم همانند کیوی خونی، پوست قهوه ای دارد ولی داخل آن رنگ سبز دارد که قیمت فروش کیوی هایوارد طلایی همواره مناسب تر بوده است و میزان صادرات این کیوی نیز بالاترین حجم را دارد.

کیوی خونی که در کشور های تولید کننده این میوه، تولید کمتری دارد و از طرفی خواهان این نوع کیوی بسیار بالا است و همه این عوامل باعث شده تا قیمت فروش کیوی خونی در بازار های خارجی افزایش زیادی داشته باشد.

قیمت کیوی قرمز

زمان برداشت کیوی از باغات ایران

معمولا کیوی در تمامی مناطق ایران در یک زمان برداشت می شود. منظور ما این است که انواع مختلف از کیوی در باغات از ماه شهریور برداشت می شود و تا یک ماه نیز ادامه پیدا می کند.

مناطق عمده که هر سال بیشترین برداشت را در ایران دارند می توان به شهر هایی چون

  • تنکابن
  • تالش
  • آستارا
  • چالوس
  • رامسر

اشاره کرد که هر کدام از این مناطق دارای بیشترین سطح زیر کشت انواع کیوی هستند.

در کل برای زمان برداشت کیوی، در کل بلغ بر ۱۰۰ سردخانه راه اندازی شده است که برای نگهداری این میوه تا شش ماه فعالیت گسترده دارند.

انواع کیوی صادراتی در هر کدام از این شهر ها با نرخ یکنواختی خرید و فروش می شود که قیمت کیوی قرمز در سایز های مختلف گران تر بوده است.

قیمت کیوی قرمز

انواع بسته بندی برای کیوی ایران

در سال ۲۰۲۱ چنر نفر از تئورسین و آنالیزور های گروه ویتاراد با بررسی هایی که از بازار های خارجی داشتند و بسته بندی کشور های مختلف تولید کننده را دیدند، حال در فصل جدید همکاران ما در امور بسته بندی توانسته اند نسبت به مشتریانی که از کشور های خارجی هستند، طبق استاندارد همان کشور ها اقدام به سورت و بسته بندی کیوی کنند.

ایران یکی از قطب های اصلی تولید کیوی در جهان به شمار می رود و با رعایت اصول بسته بندی همواره توانسته است بازار های بزرگی را در آسیا و اروپا فتح کند.

در سال جدید نیز قصد داریم تا ارقام مختلف از این میوه را با شکیل ترین نوع پکینگ، با حداقل قیمت در اختیار خریداران خود قرار دهیم. همچنین اگر شما مشتریان در بازار های هدف قصد خرید کیوی خونی دارید، ما قیمت کیوی قرمز را نسبت به تولید کننده های دیگر، رقابتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت کیوی قرمز

صادرات کیوی خونی به اروپا

کشور های عضو اتحادیه اروپا از مشتریان تراز اول انواع کیوی خصوصا کیوی خونی هستند و پول خوبی نیز به این نوع کیوی پرداخت می کنند.

کشور هایی چون

  • ایران
  • چین
  • یونان
  • اسپانیا
  • نیوزلند

از قطب های اصلی تولید این گونه از کیوی صادراتی می باشند که در بین اینها، کیوی ایران از نظر قیمت، پایین ترین میزان را داشته است.

در سال گذشته بیشترین میزان صادرات کیوی خونی ایران به کشور های اروپایی بوده است ، قیمت کیوی قرمز در هر کدام از این کشور ها بالای ۴ دلار فروخته می شود.

قیمت کیوی قرمز

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید