مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز در انگلیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد Global GAP برای صادرات سیبدومین کشور وارد کننده سیبقیمت سیب قرمز در انگلیس
قیمت سیب قرمز در انگلیس

در سال ۲۰۲۱ قیمت سیب قرمز در انگلیس و بازار عمده فروشی این کشور بیش از ۶ یورو بوده است و تقریباً یکی از گران قیمت ترین بازار میوه و صیفی جات در این کشور قیمت سیب قرمز در انگلیس است. سیب قرمز از جمله محصولاتی است که هر سال از کشورهای مختلف تولید کننده وارد ایالت های مختلف این کشور می شود که ارقام مختلفی دارد.

کشور ایران نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده سیب در جهان سالانه مهمترین واریته از این میوه از جمله رد دلیشز و گلدن دلیشز را به انگلیس صادر می‌کند.
در سال جاری وارد کنندگان سیب در انگلیس به کیفیت بالای سیب ایران پی بردند و خوشبختانه شرکت‌هایی که در زمینه صادرات سیب ایران فعالیت گسترده‌ای به بازارهای اروپایی دارند معرف خوبی برای میوه جات ایرانی شدند.

شاید در سال‌های گذشته نتوانسته بودیم که سیب ایران را به بازارهای اروپایی خصوصا انگلیس بشناسانیم ولی به مرور زمان با ایجاد زیرساخت های صادراتی توانستیم علاوه بر سیب درختی سایر میوه جات ایران را همچون کیوی، انار، هندوانه و برخی از صیفی‌جات را به اغلب بازارهای اروپایی معرفی و به فروش برسانیم. همچنین برای افزایش شاخص صادرات خود موارد مهم از قبیل استاندارد بازار های اروپایی را رعایت کردیم تا اینکه ایران در حال حاضر به یکی از کشورهای مهم صادر کننده سیب به اروپا به شمار می‌رود.

استاندارد Global GAP برای صادرات سیب

یکی از استانداردهای مهم برای صادرات انواع محصولات کشاورزی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا، استاندارد Global G.A.P می باشد که در سال‌های گذشته کشور ایران و برخی از شرکت های صادر کننده میوه برای دریافت این گواهی مشکلاتی داشتند ولی در حال حاضر گروه بازرگانی ویتاراد با داشتن باغات انبوه از سیب قرمز و سیب طلایی توانسته است از نمایندگی این شرکت در ترکیه این گواهی را دریافت کند و پشت بند آن توانسته است حجم قابل توجهی از سیب های ایران را به کشورهایی چون
انگلیس
آلمان
بلژیک
سوئد
روسیه
صادرات کند.

البته لازم به ذکر است که همه کشورهای اروپایی درخواست این استاندارد را نمی کنند و تنها کشورهایی که حساسیت زیادی را برای طرح سم زدایی و میزان سم موجود در سیب ها دارند از شرکت های صادر کننده سیب درخواست گواهی Global G.A.P می کنند.
با ارائه گواهی Global GAP توسط گروه بازرگانی ویتاراد، قیمت سیب قرمز در انگلیس به بالاترین نرخ خود رسیده است. این شرکت توانسته سیب طلایی را نیز با رعایت بسته بندی و سورتینگ طبق بازار انگلیس به فروش انبوه برساند.

قیمت سیب قرمز در انگلیس

دومین کشور وارد کننده سیب

سرزمین ایران به دلیل شرایط آب و هوایی و خاک مرغوب یکی از مهمترین و بزرگترین تولید کننده سیب در جهان است. در این میان سیب قرمز از کیفیت بالاتری برخوردار است و حجم قابل توجهی از آن در اقصی نقاط کشور ایران تولید می گردد. در ایران تمام مراحل از تولید تا بسته بندی و صادرات سیب به کشورهای مختلف با بالاترین استاندارد انجام می شود. این مزیت ها باعث گشته است که انگلیس به عنوان دومین کشور وارد کننده سیب در جهان از مشتریان دائمی و مستمر انواع واریته های سیب به ویژه سیب قرمز ایران باشد.

از هر نظر که بنگریم کشور ایران مناسب ترین گزینه جهت صادرات سیب به کشورهای مختلف است. طعم و کیفیت سیب ایران در جهان زبانزد است. این میوه در ایران کاملا ارگانیک و با ماندگاری بالا به کشورهای مختلف عرضه می شود . از مهمترین مزیت هایی که باعث شده است کشور انگلیس از مشتریان ثابت سیب ایران باشد در کنار مرغوبیت و کیفیت بالای این میوه، هزینه پایین تولید و بسته بندی و صادرات آن می باشد همه این موارد باعث گشته است که قیمت سیب قرمز در انگلیس نسبت به سیب‌ هایی که از مناطق دیگر جهان وارد این کشور می‌شود کم تر باشد.

قیمت سیب قرمز در انگلیس

قیمت سیب قرمز در انگلیس

سیب گلدن دلیشز از دیگر محصولات و از انواع مرغوب سیب در ایران است که تولیدات آن در مقایسه با سیب قرمز پایین تر است. این میوه خوش طعم در بازار داخلی ایران بسیار پرطرفدار و البته گرانتر است. از لحاظ طعم و ارگانیک بودن در مقایسه با همتای خود در سایر کشورها در مرتبه اول قرار دارد. علاوه بر اینکه سیب گلدن در ایران طرفدار زیادی دارد، مشتریان قابل توجهی را در خارج از ایران به سمت خود جذب کرده است.

سیب گلدن طعم بهتری نسبت به سیب قرمز دارد و از انواع پرطرفدار و گران قیمت سیب زرد ماتیکی یا لپ قرمز است که در مناطق کوهستانی و کوهپایه ای ایران تولید می گردد و از قیمت سیب قرمز در انگلیس قیمت آن بالاتر است. واردکنندگان زبده و باهوش به درستی می دانند که سیب ایران به ویژه سیب گلدن و قرمز بالاترین استاندارد جهانی را به خود اختصاص داده است. اگر تمام مراحل تولید تا صادرات را در نظر بگیریم، سیب ایران نسبت به سیب‌ هایی که در نواحی مختلف جهان تولید و عرضه می شوند و هرگز از لحاظ طعم و کیفیت به حد سیب ایران نمی رسند، به صرفه تر است. عرضه با حجم بالا ، کیفیت درجه یک و هزینه پایین تمام مواردی است که باعث می‌شود قیمت سیب قرمز در انگلیس و همچنین سیب طلایی در بازار جهان کاهش یابد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید