مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

گواهی GMO در صادرات سیبهزینه حمل و نقل از آستارا تا مسکوقیمت سیب زرد ماتیکیقیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه
قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه

در سال ۲۰۲۱ با شروع شدن صادرات سیب ایران، قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه با نرخ قابل توجهی خرید و فروش می‌شود. سیب اشنویه که در منطقه کاملاً کوهپایه ای در استان آذربایجان غربی واقع شده است دارای بهترین سیب ها می باشد که ماندگاری بالایی داشته و هم طعم منحصر به فردی دارد، از این رو هر سال بالغ بر ۶۰% سیب های این منطقه برای بازار روسیه صادرات می شود.
در ده سال گذشته این کشور همواره نه تنها سیب درختی، بلکه اقلام دیگری از محصولات کشاورزی را از ایران را خریداری می کند که طبق آمار، میزان صادرات سیب قرمز ایران به ایالت های مختلف این کشور بالاترین میزان را داشته است. اشنویه که مسیر نزدیکتری به مرز آستارا دارد تقریباً بیشترین فروش سیب از سردخانه های این شهر برای روسیه صورت می گیرد.

قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه

گواهی GMO در صادرات سیب

اما نکته‌ای که در رابطه با صادرات سیب درختی وجود دارد این است که در سه سال اخیر اغلب کشورهای خریدار سیب درختی از ایران درخواست گواهی GMO می کنند.
اما این گواهی GMO چیست؟ با توجه به اینکه گروه بازرگانی ویتاراد در چند سال اخیر صادرات قابل توجهی از سیب ها را به کشورهای مختلف همچون
هند
روسیه
کشورهای حوزه خلیج فارس
کشورهای CIS
برخی از کشورهای اروپایی
داشته است، این تجربه را به دست آورده است که بتواند گواهی سم زدایی کانتینر را از گمرکات خروجی ایران اخذ کند.

در واقع این گواهی توسط نماینده این شرکت در گمرک همراه با گواهی مبدا و گواهی بهداشت دریافت می شود که در حال حاضر جزء استاندارد های اصلی واردات سیب درختی ایران در کشورهای هدف بوده است.
به همین خاطر چنانکه در زمینه صادرات سیب فعالیت دارید توجه داشته باشید که کشور هایی که به عنوان مشتری، سیب ایران را خریداری می‌کنند اگر این گواهی را ملزم به دریافت داشته باشند می بایست نسبت به اخذ آن در هر کدام از گمرکات خروجی اقدام کنید.
با دریافت هر کدام از گواهی های اخذ شده در گمرکات خروجی ایران باعث می شود قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه و حتی سایر سیب های مناطق ایران نرخ قابل توجهی به فروش برسند، چرا که خریداران عمده از آفت زدایی داخل کانتینر مطمئن بوده و این اطمینان را دارند که محصول عاری از هرگونه سم وارد شده از داخل کانتینر می باشد.

هزینه حمل و نقل از آستارا تا مسکو

کشور ایران خوشبختانه نسبت به کشور های رقیب صادر کننده انواع محصولات کشاورزی به روسیه نزدیکترین مسافت را دارد و از طرفی با توجه به اینکه روابط سیاسی این دو کشور به حد قابل توجهی رسیده است از این رو سالانه بالاترین میزان صادرات سیب درختی ایران و سایر محصولات به مسکو و ایالت های دیگر روسیه انجام می شود.

حتی هزینه حمل و نقل از آستارا تا مسکو یا سنت پترزبورگ یا حتی ایالت‌های دور در روسیه بسیار ارزان تر بوده است. یکی از عوامل اصلی که باعث شده است قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه با نرخ خوبی خرید و فروش شود پایین بودن هزینه های حمل بوده است که باعث شده است تا قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه تمام شده برای خریداران عمده در فود سیتی و همینطور سوپرمارکت ها به پایین ترین سطح برسد.

تقریباً طبق آمار که هر سال گروه بازرگانی ویتارا دارد هزینه هر کانتینر ۴۰ فوت یخچالدار از مرز آستارا تا شهر مسکو از ۳۰۰۰ دلار تا ۵ هزار دلار است که این تغییرات قیمت حمل، بر اساس میزان تقاضای محصولات از سمت بازار روسیه و همینطور کمبود کانتینرها در مرز آستارا بوده است.

قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه

قیمت سیب زرد ماتیکی

یکی دیگر از گونه هایی که برای روسیه و برخی از کشورهای هدف صادرات انبوه داشته است سیب زرد ماتیکی بوده است. این سیب از نظر مشخصات دارای پوست زرد که یک ناحیه از آن دارای رنگ صورتی می باشد که خواهان خیلی زیادی در روسیه و برخی از کشورهای اوراسیا و اروپا دارد و همین باعث شده است تا قیمت سیب زرد ماتیکی در ایران نسبت به سایر سیب ها با بالاترین نرخ برای صادرات خرید و فروش شود.

قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه

حتی قیمت سیب قرمز اشنویه در روسیه تقریباً مناسب تر از سیب ماتیکی زرد بوده است. در ایران باغات سیب زرد ماتیکی اغلب در مناطق خیلی سرد تولید می‌شود که سردسیر بودن آب هوای این مناطق باعث می شود تا هم میزان سختی سیب افزایش یابد و هم لوپ سیب ها قرمز شود.
شما خریداران سیب درختی ایران از کشورهای مختلف، چنانکه درخواست سیب زرد ماتیکی ایران را دارید می توانید با کارشناسان ما در امور بازرگانی ارتباط گرفته تا بتوانند جزئیات کامل از این سیب ها را در اختیار شما قرار دهند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید