مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب درختی قرمز به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

بنادر اصلی هند برای سیب ایرانهندی ها خواهان چه نوع سیبی هستند؟قیمت سیب قرمز ایران در هند
فروش سیب درختی

صادرات سیب درختی قرمز به هند هر سال از سردخانه های مختلف بیش از ۱۰ شهر در ایران انجام می شود که کیفیت بسیار بالایی از نظر ماندگاری دارند.

توجه داشته باشید که سیبی که برای بازار هندوستان سالانه در سطح باغات و مراکز خرید و فروش سیب درختی داد و ستد می شود، از نوع سیب قرمز است. هندی ها اصلا سیب زرد را علاقه ندارند و هر میوه ای که رنگ قرمز باشد، خواهان زیادی نیز در بازار داخای آن دارد.

از این رو میوه هایی که از سمت بازار ایران به این کشور صادرات می شود، سیب قرمز، آلو، گیلاس و شلیل است که عمده صادرات ما برای هند، سیب درختی قرمز بوده است.

صادرات سیب درختی

صادرات سیب درختی

بنادر اصلی هند برای سیب ایران

هند یکی از بازار های بزرگ برای صادرات سیب درختی است که برای اینکه بتوان به مناطق مختلف این کشور، محصولات خود را معرفی کنیم، می بایست از طریق بنادر مختلف شمالی و جنوبی این کشور اقدام به فروش و ارسال محصول مورد نظر خود نماییم.

صادرات سیب درختی قرمز به هند از بندر عباس انجام می شود و مقاصد اصلی در این کشور، بنادر معروفی چون:

  • نوا شیوا
  • چنای
  • کوچین
  • کلکته

هستند که شرکت بازرگانی ویتاراد در سال ۲۰۲۱ قصد دارد حجم مبادلات خود را با مشتریان خود در هر کدام از ایالت های جونبی و شمال هند افزایش دهد.

هندوستان علاوه بر واردات سیب درختی از ایران، سیب های سایر کشور ها را نیز در سطح بازار خود دیده است و ارقام مختلف از این سیب درختی در بازار عمده فروشی این کشور خرید و فروش می شود.

صادرات سیب درختی

صادرات سیب درختی

هندی ها خواهان چه نوع سیبی هستند؟

اگر مطالب گذشته ما را مطالعه کرده باشید، اشاره کردیم که شهروندان هندی خواهان سیب درختی قرمز هستند. این سیب قرمز می تواند از واریته های مختلف باشد، ولی در کل هر سیبی که رنگ آن قرمز باشد، حجم خرید و فروش بالایی در سطح بازار این کشور دارد.

سیب هایی که به صورت عمده از ایران به هند ارسال می شود، سیب قرمز، سیب گالا و فوجی است که بیشترین میزان خرید هندی ها از ایران، از نوع سیب قرمز لبنانی است.

بسته بندی که برای بازار هند انجام می شود، اغلبا از سبد های پلاستیکی ۱۰ کیلویی هست و بعضا شرکت ویتاراد برای مشتریانی که درخواست خرید سیب درختی با کارتن دارند، اقدام به سورت و بسته بندی می کند.

اما به جز ایران، تمامی سیب هایی که از در بازار این کشور خرید و فروش می شود، همه از نوع کارتنی است که در گرید های مختلف در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود.

صادرات سیب درختی قرمز به هند را در سال ۲۰۲۱ می خواهیم رشد دهیم و این رشد از آنجایی شروع می شود که ما در شهر بمبئی توانسته ایم بازار جدیدی را مهیا کنیم و در بازار عمده فروشی این شهر، دفتر فروش راه اندازی کنیم که شما مشتریان خارجی می توانید نسبت به همکاری با این مجموعه به صورت مستمر اقدام کنید.

صادرات سیب درختی

صادرات سیب درختی

قیمت سیب قرمز ایران در هند

هر سال با شروع صادرات سیب درختی قرمز به هند، قیمت این محصول در ایران و کشور هدف دچار نوساناتی می شود و ممکن است قیمت فروش این محصول در ایران افزایش یابد و یا بر عکس، قیمت آن در هند کاهش داشته باشد.

اما آنچه که در این سال ها اتفاق افتاده و تجریه داشته ایم، قیمت سیب درختی ایران در هند از ۷۰ روپیه پایین نبوده و از ۹۰ روپیه هم افزایش نداشته است.

این تفاوت قیمت ها هم می تواند از نظر کیفیت باشد و هم میزان تقاضا که در هر دو حالت باعث میشه تا سیب درختی قرمز ایران خواهان بالایی در این کشور داشته باشد.

برای استعلام قیمت سیب درختی ایران که صادرات آن از آبان ماه شروع می شود، می توانید با کارشناسان ما در امور فروش و بازرگانی بین الملل ارتباط گرفته و درخواست خرید خود را اعلام کنید.

صادرات سیب درختی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید