مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش سیب درختی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های وارد کننده سیب درختیارقام مهم سیب درختی ایرانقیمت فروش سیب قرمز در کشور های آفریقایی
فروش سیب درختی

شرکت فروش سیب درختی در ایران که فعالیت گسترده ای در زمینه صادرات نیز داشته است، گروه ویتاراد است که با نیرو های مجرب خود هر سال با آنالیز بازار های خارجی، اقدامات خوبی در زمینه تجارت این میوه داشته است.

یکی از ارکان اصلی موفقیت در صادرات سیب درختی، شناسایی بازار ها است. یعنی باید بفهمی که بازخورد خرید و فروش سیب ایران بیشتر برای کدام کشور ها می تواند خوب باشد.

آیا قبلا شرکت های دیگه فعالیت حضور در بازار آن را داشته اند یا خیر. آیا به جز سیب درختی، سایر محصولات کشاورزی ایران در بازار آن خرید و فروش می شود؟ آیا اصلا بازار کشور هدف می تواند پذیرای سیب درختی یا سایر میوه جات ایرانی باشد؟

به همین دلیل شرکت ویتاراد در این سال های اخیر فعالیت گسترده ای در بازار های خارج از ایران داشته است و به امید آن توانسته ارقام مختلف از این میوه را با رعایت استاندارد های لازم در زمینه بسته بندی و سورت به بیش از ۲۰ کشور بشناساند.

فروش سیب درختی

کشور های وارد کننده سیب درختی

کشور های وارد کننده سیب درختی در جهان که بالاترین میزان خرید را هر سال داشته اند، شاید تنها ۳۰٪ آنها سیب درختی ایران را شناخته اند. یعنی با این اوصاف ۷۰٪ این کشور ها تا به حال از ایران خیرداری نکرده اند. در واقع هیچ شرکتی در ایران به این بازار ها برای فروش سیب درختی نگاهی نداشته است.

مهم ترین این بازار ها را می توان به:

 • روسیه
 • هند
 • فرانسه
 • آمریکا
 • کانادا
 • چین

اشاره کرد. البته ناگفته نماند که برخی از این کشور ها تولید کننده عمده ارقام مختلف از این میوه هستند که از برخی کشور ها، واریته ها دیگه از سیب درختی را به بازار خود واردات می کنند.

کشور ایران هر سال بهترین نوع از سیب درختی تولید شده که از نوع سیب طلایی و قرمز است را به روسیه و هند صادرات داشته است و بقیه بازار ها اغلب از کشور ها همسایه ایران بوده است.

در واقع محصولات کشاورزی ما خصوصا سیب درختی به بازار های آمریکایی و اروپایی آنچنان معرفی نشده است.

توجه داشته باشید که کشور ایران از نظر تولید سیب درختی، چهارمین کشور در جهان شناخته شده است ولی در حوزه تجارت آن نیازمند برنامه ریزی درست است که شرکت فروش سیب درختی در ایران یعنی شرکت ویتاراد این برنامه ریزی را دارد که بتواند نه تنها سیب درختی، بلکه میوه هایی همچون

 • انار
 • کیوی
 • پرتقال
 • سیر
 • فلفل دلمه ای

را نیز به بازار های مختلف در جهان صادرات کرده و معرفی نماید.

فروش سیب درختی

فروش سیب درختی

ارقام مهم سیب درختی ایران

ارقام مهم سیب درختی ایران شاید آنچنان زیاد نباشد ولی توجه داشته باشید که این کشور به دلیل داشتن شرایط جوی خوب، در فصل های تابستان و پاییز بهترین واریته از این میوه از سطح باغات برداشت می شود.

سیب های تابستان به دلیل ماندگاری پایین که دارند، اغلب در بازار داخلی و یا به کشور های همسایه صادرات می شوند. ولی طعم بسیار شیرین و عالی دارند.

از سیب های پاییزه هم بیشتر سیب های برداشت شده از سیب های قرمز و طلایی است و در بعضی از مناطق ایران سیب گالا، فوجی و سیب گرانی اسمیت نیز برداشت می شوند.

شرکت فروش سیب درختی در ایران با در اختیار داشتن هر کدام از این واریته ها، سفارش مشتریان بالفعل خود را از کشور های هند، روسیه، قزاقستان، افغانستان و پاکستان و همینطور چند کشور آفریقایی تامین کرده و با بسته بندی های مناسب در اختیار آنها قرار می دهد.

فروش سیب درختی

فروش سیب درختی

قیمت فروش سیب قرمز در کشور های آفریقایی

قیمت فروش سیب قرمز در کشور های آفریقایی که چند کشور در این قاره از مشتریان خوب سیب درختی ایران هستند، هر سال با نرخ بالایی در اختیار شهروندان آنها قرار داده می شود.

کشور کنیا، لیبی، بنین از جمله این بازار ها هستند که خریداران عمده در هر کدام از این کشور ها، بهترین نوع از سیب قرمز ایران را درخواست می کنند.

شاید برای شما سوال باشد که چرا این بازار ها فقط سیب قرمز را خریداری می کنند و درخواستی برای خرید سیب طلایی نمی کنند.

در برخی از کشور ها شهروندان آن، سیب قرمز را به دلیل طعم خاص، ماندگاری بالا و رنگ آن انتخاب می کنند و انقدر سیب طلایی در بازار آنها خرید و فروش نشده است، اصلا سیب طلایی را به عنوان سیب نمی شناسند.

زمانی که صحبت از تجارت سیب درختی می شود، همه سیب قرمز را می شناسند. از این رو سیب قرمز بالاترین میزان فروش و صادرات را از ایران داشته است.

شرکت فروش سیب درختی ایران در این سال ها به عنوان مرکز اصلی صادرات، توانسته سیب قرمز را در گرید های مختلف نسبت به بازار هایی که قرار هست صادرات برای آنها انجام شود، با حداقل قیمت در اختیار خریداران قرار دهد.

فروش سیب درختی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید