مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کیوی صادراتی | فروش انواع کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:خرید کیوی گیلان یا مازندران؟قیمت کیوی صادراتیخرید و فروش عمده کیوی صادراتیانواع کیوی صادراتیفروش آنلاین کیوی به قیمت ارزانمرکز تولید کیوی در ایران

خرید کیوی صادراتی با شروع برداشت این میوه در استان های شمالی کشور آغاز می شود. روسیه یکی از کشور های هدف برای صادرات این محصول می باشد که هر ساله وارد کننده بخشی از این محصول و میوه است.

خرید کیوی صادراتی

قیمت کیوی صادراتی به روسیه قیمت و نرخ ثابتی است که از طریق پیش فاکتور به کشور وارد کننده اعلام می شود. در مرحله بعد دو کشور وارد کننده و صادر کننده بر سر قیمت با یکدیگر به توافق رسیده و محصول نهایی که در اینجا کیوی است با بسته بندی های مناسب به آن کشور صادر می شود. بسته بندی برای صادرات در دو نوع سبدی و یا کارتنی انجام می شود. بسته بندی سبدی و حتی کارتنی در وزن های مختلفی مانند اوزان زیر صورت می گیرد:

  • ۲.۵ کیلویی
  • ۴ کلویی
  • ۷ کیلویی
  • ۱۰ کیلویی

سبد و یا کارتن اغلب با وزن های ۷۰ به بالا هستند و سایر بسته بندی ها در وزن های خاصی انجام شده و به فروش می رسند.

لیست قیمت خرید کیوی

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:

صادرکنندگانی که هر سال میزان زیادی از این میوه را صادرات می کنند، سعی دارند تا محصولات خود را مستقیم از باغ خریداری کنند. پایین بودن قیمت خرید یکی از اصلی ترین دلیل این موضوع می باشد. همچنین کسی که صادرکننده است، اغلب مشتریان خارجی سفارش کیوی با اوزان و یا کالیبر خاصی دارند که انجام این فرایند در زمان بعد از برداشت و در داخل سردخانه با مشکل رو به رو می شود.

اما زمانی که صادرکننده خود اقدام به اجاره باغ کیوی می کند، در زمان برداشت طبق سفارش مشتریان خارجی خود بسته بندی می کند که طبیعتا قیمت تمامی شده برای او مناسب تر در می آید. برای افزایش میزان سود خود و رضایتمندی مشتریان خارجی بهتر است خرید  از باغات انجام شود. به طور کلی قیمت خرید این محصول تابعی از شرایطی مانند قیمت روز کیوی و همچنین میزان عرضه و تقاضای بازار صورت می گیرد. معمولا در سال هایی که برداشت کیوی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد به دلیل فراوانی قیمت خرید آن نیز کاهش می یابد و ارزان تر تمام می شود.

[aparat id=’QCTUa’]

خرید کیوی گیلان یا مازندران؟

دو استان گیلان و مازندارن در کشور به دلیل برخورداری از شرایط خاص آب و هوایی مستعد کاشت و برداشت کیوی می باشند. این میوه نوعی محصول پاییزی است که در اویل پاییز از باغ های کیوی جمع آوری شده و به شهر های مختلف ارسال می شود. کیفیت هر کدام از این محصولات این نواحی متفاوت است و هر کدام دارای مشتریان خاص خود می باشد.

مثلا کیوی های مناطق آستارا و تالش دارای قالب درشت و مشتری پسند برای بازارهای صادراتی دارند و خیلی از مشتریان خارجی همیشه درخواست کیوی این مناطق را دارند. کشورهای اروپای شرقی، آسیای میانه و هند هر سال بالاترین میزان واردات این کیوی را داشته اند. کیوی منطقه تنکابن در استان مازندران اگر چه شاید کالیبر نسبتا پایین تری نسبت به کیوی گیلان داشته باشد ولی ماندگاری بالایی در سردخانه جهت صادرات دارد.

قیمت کیوی صادراتی

کیوی ایران در جهان شناخته شده می باشد و قیمت آن در بازارهای جهانی نسبت به بازار داخل چندین برابر است. در صورتی که موانع صادرات رفع و کار آن تسهیل گردد، سودآوری بسیاری برای کشور در بر خواهد داشت.

خرید کیوی صادراتی با توجه به کیفیت ظاهری، عطر و طعم مطلوب خواهان بسیار زیادی، هم در داخل و هم در خارج از کشور دارد. از قضا می توان با ارتقاء کیفیت تولید و بسته بندی، مشتریان زیادی جذب نمود. در سال 1396 کیوی ایران به کشور ترکیه صادر و قیمت آن در ترکیه به دلیل اینکه با برچسب این کشور به بازارهای جهانی ارسال می شده، طبیعتا چندین برابر  آن در بازار داخل  می باشد.

خرید و فروش عمده کیوی صادراتی

کیوی هایوارد نام کیوی صادراتی که به کشور هایی همچون روسیه، ترکیه و هند صادر می شود. از آنجایی که ایران جزء 5 کشور تولیدکننده کیوی در جهان محسوب می شود، فروش و صادرات این میوه، ارزآوری زیادی برای کشور در بر خواهد داشت. همچنین به غیر از کشورهای نام برده شده، صادرات کیوی به عراق هم می تواند سود خوبی به ارمغان بیاورد. بنابراین با توجه به سودآوری مناسب این محصول، خرید کیوی صادراتی برای تجار در اولویت قرار گرفته است. برای اظلاع از قیمت عمده فروشی کیوی، می توان همه روزه با تولید کنندگان این حوزه تماس برقرار کرده و علاوه بر استعلام قیمت این محصول، از شرایط خرید، تاریخ تحویل و … مطلع شد.

انواع کیوی صادراتی

با توجه به استقبال کشورهای دیگر، در سال های اخیر انواع کیوی صادراتی از جمله کیوی های هایوارد سبز و طلایی از شهرت قابل توجهی برخوردار شده اند. بنابراین با بازاریابی و پیدا کردن بازار های مقصد بین المللی می توان زمینه صادرات این محصول را به کشور های مختلف فراهم نمود.

این کالا در کشور هایی که وارد کننده آن می باشند با قیمتی که در ایران به فروش می رسد متفاوت است. مثلا قیمت کیوی در ترکیه با قیمت کیوی در روسیه و قیمت کیوی در ایران متفاوت است. نکته مهم در کیفیت کیوی های صادراتی این است که باید سالم بوده و فاقد هر گونه خرابی یا آسیب دیدگی باشد تا قابلیت صادرات را کسب نماید.

فروش آنلاین کیوی به قیمت ارزان

خرید انلاین کیوی و فروش اینترنتی آن به قیمت ارزان از طریق سایت های فروش در اینترنت انجام می شود. این محصول را می توان در بسته بندی های مناسب و در حجم دلخواه به این سایت های فروشگاهی سفارش داد و از طریق ثبت سفارش خرید به تهیه این محصول اقدام نمود. فروش آنلاین کیوی به همراه تصویر و ذکر مشخصات و قیمت آن همراه است که از طریق این اطلاعات کاربران می توانند به خرید آنلاین این کالا از هر نقطه و مکانی بپردازند.

فروش آنلاین این میوه امکان تهیه آن را برای کسانی که فرصت خرید حضوری را ندارند فراهم می کند. فروش اینترنتی همچنین این امکان را فراهم می نماید که در هر نقطه دور و نزدیک بتوان کالای مورد نظر را سفارش داد و در مکان مورد نیاز تحویل گرفت. نکته مهم در این زمینه توجه به خرید از سایت های معتبر و همچنین پرداختی ایمن می باشد که از طریق توجه به نماد اعتماد الکترونیک این کار ممکن است.

مرکز تولید کیوی در ایران

طبق اطلاعات موجود در منابع مختلف استان گیلان که از استان های شمالی ایران محسوب می شود به عنوان قطب تولید این میوه پاییزی در کشور شناخته می شود. ایران بعد از کشور های چین، ایتالیا و نیوزیلند در رتبه چهارم تولید این محصول در جهان محسوب می شود.

از این رو هر ساله باغداران زیادی در این منطقه از کشور به جمع آوری آن می پردازند. از جمله مهمترین دلایل کشت زیاد درختان کیوی در گیلان موارد زیر می باشند:

  • شرایط خوب آب و هوایی برای کشت این محصول
  • زود باروری
  • محصول فراوان
  • سودآور بودن
  • مشتری پسند بودن

موارد فوق مهمترین دلایل کشت زیاد این محصول در این نقطه از کشور می باشد. هر ساله علاوه بر تامین نیاز داخل به این میوه بخشی از آن به کشور های دیگر نیز صادر می شود. صادرت این محصول در بسته بندی های مناسب و طبق سفارش کشور های درخواست دهنده صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.67 (3 امتیاز)
سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید