مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کیوی صادراتی از باغات گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرهای مختلف در تولید کیویروش آفت زدایی برای کیوی های صادراتیانواع بسته بندی برای خرید کیوی صادراتیفروش و خرید کیوی صادراتی خونی
خرید کیوی صادراتی

خرید کیوی صادراتی از باغات گیلان از دو ماه مانده به زمان برداشت انجام می شود و در حال حاضر نیز این شرکت با هدف اینکه بتواند سفارشات انبوه مشتریان خود را ساپورت نماید اقدام به پیش خرید این محصول از باغات نموده است.

خرید کیوی صادراتی

بیشتر باغداران در نواحی و شهرهای مختلف این استان دارای باغات کوچک و بزرگ هستند که کیفیت و سایز کیوی های موجود در باغات متفاوت می باشد. بنابراین قیمت خرید کیوی صادراتی و اجاره هر کدام از این باغات هم به تناسب هم متفاوت خواهد بود.

خرید کیوی صادراتی

شهرهای مختلف در تولید کیوی

در سطح کشور بیشترین میزان تولید کیوی صادراتی در دو استان گیلان و مازندران است که شامل شهرهایی چون

  • شهسوار
  • چالوس
  • رامسر
  • بندر انزلی
  • رشت
  • تالش
  • آستارا

هستند. توجه داشته باشید که ممکن است باغات موجود در هر کدام از این نواحی، دارای آفاتی چون سفیدک نیز باشند که یا باید در زمان اجاره به آن دقیق باشید و یا هنگامی که اقدام به سورت و بسته بندی کردید، باید دقتتون را برای این مسئله بیشتر کنید. چون اگر این نوع آفت بر روی کیوی ها مشاهده شود، شاید از گمرکات مختلف همچون آستارا به راحتی گذر کند، ولی گمرک بندر عباس سختگیری خیلی زیادی برای این مسئله دارد.

خرید کیوی صادراتی

روش آفت زدایی برای کیوی های صادراتی

آفت بخش جدایی ناپذیر محصولات مختلف کشاورزی به شمار می رود که به روش های مختلفی قابلیت زدوده شدن از محصولات را دارد.

کیوی هم یکی از محصولاتی است که از این قائده مستثنی نیست. آفت این محصول به دو روش از بین می رود. یکی قبل از برداشت و دوم در زمانی که میوه سورت و بسته بندی می شود.

در زمان قبل از برداشت با توجه به متخصصین سازمان جهاد کشاورزی استان مربوطه، می توان از یک سری نهاده های کشاورزی استفاده کرد که بهتر است نوع آن و زمان دقیق آفت زدایی رعایت و با علم انجام داد. مسلما این یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای آفت زدایی درختان کیوی استفاده کرد.

در روش دوم، در زمان سورت و بسته بندی، از روش مکانیزه استفاده می شود. بدین گونه که با بورس های ویژه، آفت بنام سفیدک از روی میوه کیوی پاک می گردد.

خیلی از انبار داران محترم که در این مناطق به عنوان سورتینگ فعالیت دارند، سیستم بسته بندی را به صورت دستی انجام می دهند که در سال های گذشته نیز تجربه این را داشته ایم که آفت موجود روی درختان، بر روی میوه کیوی نیز نشسته و طبق همین سورت دستی، آفات روی این میوه باقی ماده است که در نتیجه باعث رد کارشناسان بهداشت در گمرکات می شود.

انواع بسته بندی برای خرید کیوی صادراتی

طبق توضیحات مطالب مذکور، ممکن است خیلی از مشتری ها تمایلی به اجاره باغات نداشته باشند و قصد داشته باشند که محصول مورد درخواست خود را مستقیم از سردخانه ها و سورتینگ داران خریداری کنند.

در این عنوان، شما باید یا برای خود نوع بسته بندی را مشخص کنید که الزام بر این است که نوع بسته بندی را مشخص کنید که در سبد باشد یا در کارتن بسته بندی شود.

بعد اینکه مشتریان شما در بازارهای خارجی چه سایزی را از شما درخواست کرده اند که همه این موارد را به کسانی که در زمینه بسته بندی کیوی فعالیت دارند اعلام کنید.

سبد هایی که برای این منظور جهت صادرات استفاده می شود، با اوزان مختلف ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی هستند که هر کدام ممکن است قیمت خرید کیوی متفاوتی داشته باشند که متغییر بودن سایز هم تاثیر زیادی در قیمت گذاری محصول دارد.

در نوع بسته بندی کارتنی هم ممکن است کارتن پلاست باشد و یا ممکن است در کارتن های با ابعاد کوچک تر از جنس مقوا باشند که در این زمان شما مشتریان محترم می توانید با ارتباط گرفتن با مشاوران ما در این خصوص، اطلاعات جامع تری را بدست بیاورید.

خرید کیوی صادراتی

فروش و خرید کیوی صادراتی خونی

کیوی صادراتی خونی بعد از نوع هایوارد طلایی، بیشترین میزان را در دو استان شمالی داشته است که برای صادرات به بازارهای اروپایی خواهان قابل توجهی نیز دارد و خرید کیوی صادراتی نیز به همین منظور انجام می شود.

این نوع کیوی که پوست قهوه ای رنگ با گوشت قرمز رنگ دارد، بیشتر در باغات سمت استان مازندران زیر کشت رفته است و هر سال نیز خوشبختانه به حجم برداشت آن افزوده می شود.

حال با توجه به اینکه حجم بسیار زیادی از این کیوی در سردخانه ها برای ماه های آینده نگهداری نمی شود، اما طبق بررسی هایی که انجام داده ایم به این نتیجه رسیده ایم که طول مدت نگهداری کیوی خونی به نسبت نوع هایوارد طلایی که گوشت سبز رنگ دارد، پایین تر است. اما گزینه بسیار مناسبی است برای اینکه بتوان به مشتریان مختلف خارجی پیشنهاد داده و با قیمت خرید کیوی صادراتی بالاتری به فروش رساند و خرید کیوی صادراتی به این گونه انجام می شود.

چرا که قیمت فروش و خرید کیوی صادراتی این نوع کیوی و قیمت خرید کیوی صادراتی در بازارهای خارجی خصوصا اروپا بسیار بالا است.

خرید کیوی صادراتی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید