مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

حداقل قیمت خرید فلفل دلمه گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ های فلفل دلمه ای و تعداد آنهاوزن کل کانتینر فلفل دلمه ای چقدر است؟روش پالت بندی فلفل دلمه ای گلخانه ایانجام فرایند صادرات فلفل دلمه رنگی گلخانه ای
خرید فلفل دلمه

حداقل قیمت خرید فلفل دلمه گلخانه ای از تولید کنندگان توسط همکارانی که در حوزه بسته بندی فعالیت می کنند، به نسبت کشش بازار صادراتی، حدود ۲۰۰۰ تومان پایین تر از فروش خود برای صادرات است.

خرید فلفل دلمه

در گلخانه ها، همه رقم فلفل دلمه ای برداشت می شود، از ریز تا درشت، از آفات دار تا بدون آفت، کم رنگ تا پر رنگ.

سپس در همان مکان، نیروهای آنها اقدام به سورت اولیه آنها می کنند و سپس از طریق کارتن های حمل، به سورتینگ داران تحویل می رهند.

در محل هایی که به عنوان سورت و بسته بندی انجام فعالیت می کنند، سورت مجدد نیز در آنها انجام می گردد و هر چی بارهای سوپر هست را برای صادرات در کارتن پلاست های ۵ کیلویی بسته بندی می کنند.

خرید فلفل دلمه

رنگ های فلفل دلمه ای و تعداد آنها

فلفل دلمه ای رنگی در ایران همان گونه که قبلا هم اشاره کرده بودیم در چهار رنگ

  • قرمز
  • زرد
  • نارنجی
  • سبز

هستند که برای صادرات، به جز رنگ سبز مابقی بسته بندی و در اختیار خریداران قرار داده می شوند.

اما شاید برای شما و مشتریان شما بسیار مهم باشد که در یک کانتینر چند پالت بارگیری می شود و درصد رنگ ها به چه صورت خواهد بود.

با توجه به اینکه درصد خواهان فلفل قرمز از سایر رنگ ها بیشتر است، معمولا درصد تعداد کارتن این رنگ بالاتر خواهد بود.

بنابراین در اولین قدم باید اعلام کنیم که تعداد پالت ها حدود ۲۶ عدد است که از این تعداد، ۱۶ پالت برای قرمز، ۸ پالت برای زرد و ۲ پالت هم رنگ نارنجی سورت و بارگیری می شود.

البته تعداد پالت هر کدام از این رنگ به درخواست مشتریان می تواند متفاوت باشد که ممکن است تاثیر در قیمت خرید فلفل دلمه ای شود.

خرید فلفل دلمه

وزن کل کانتینر فلفل دلمه ای چقدر است؟

بیشترین آمار صادرات فلفل دلمه ایران برای کشورهای اروپای شرقی خصوصا روسیه است. این کشور برای واردات محصولات، یه سری استاندارد های حمل دارد. در این میان اشاره شده است که وزن کل کانتینر نباید بیش از ۲۰ تن باشد.

یعنی هر محصولی که داخل کانتینر بارگیری شده است، حداکثر باید ۲۰ تن ناخالص باشد.

و این نکته را هم بیان می کنیم که وزن و حجم هر محصولی ممکن است با محصولات دیگر متفاوت باشد.

به عنوان مثال: کسی که می خواهد سیب درختی صادرات کند، ابعاد و وزن سبد یا کارتن های بسته بندی جوری است که ۲۰ تن را داخل کانتینر را می تواند بارگیری کند.

اما برای فلفل دلمه ای که به صورت دیفالت وزن پایین تری دارد، بنابراین برای پر شدن کانتینر فضای زیادی می خواهد، در نتیجه میزان ناژ بارگیری شده برای این محصول پایین می شود و تقریبا حدودا بین ۱۵.۵ تا ۱۶ تن است.

خرید فلفل دلمه

 

روش پالت بندی فلفل دلمه ای گلخانه ای

بعد از خرید فلفل دلمه صادراتی و سورت و بسته بندی این محصول، نوبت به پالت بندی می رسد که بعد از انجام این فرایند، بار در داخل کانتینر جای می گیرد.

پالت های صادراتی با نوع معمولی بسیار متفاوت است. شما باید همراه بار خود که به گمرک خروجی می فرستید، برگه قرنطینه پالت ها را نیز داشته باشید که به ترخیص کار خود برای خروج بار تحویل دهید.

پالت ها اغلب از جنس چوب هستند و برای اینکه کشور هدف گواهی سالم بودن این نوع چوب را داشته باشد که عاری از هر گونه آفت است، نیاز بر این است که پالت ها هر کدام دارای مهر قرنطینه بهداشتی باشند که انجام این کار توسط شرکت های خصوصی وابسته به سازمان جهاد کشاورزی انجام می دهند و بعد از انجام مهر، گواهی مبنی بر سالم بودن جنس پالت ها صادر می کنند.

انجام فرایند صادرات فلفل دلمه رنگی گلخانه ای

بعد از اینکه محصول خود را طبق فرایند های اعلام شده بسته بندی و پالت بندی کردید، اقدام به بارگیری می کنید. حال برای شما هزینه هایی چون حمل تا آستارا وجود دارد که معمولا بین ۸ تا ۱۰ میلیون متناوب است.

بعد از اینکه محصول شما صحیح و سالم به گمرک خروجی آستارا رسید، هزینه ترخیص و حمل و نقل مجدد از آستارا تا شهرهای مختلف روسیه دارید که بیشتر کانتینرهای ارسالی به سمت مسکو هستند.

هزینه ترخیص شما برای این محصول بین ۷ تا ۱۰ میلیون خواهد بود و هزینه ترانس شیپ شما هم بستگی به قیمت دلار و کشش بازار دارد که میانگین آن از ۳۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار است که مبلغ دقیق آن بهتر است قبل از بارگیری معین گردد.

خرید فلفل دلمه

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و سیب درختی و انار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید